O nas

Pasjonuje nas sport i aktywny wypoczynek blisko natury! Propagujemy i promujemy takie wartości:
aktywny, sportowy, zdrowy styl życia i wypoczynku,
szacunek dla natury, przyrody – ekologia,
otwartość i tolerancja, umiejętność,współdziałania w grupie, budowania więzi i przyjaźni na wyjazdach, obozach, warsztatach,
rozwijanie umiejetnosci językowych dzieci na obozach językowo-sportowych.


Marcin  - z wykształcenia amerykanista, z zamiłowania: nauczyciel angielskiego, organizator wakacji letnich i zimowych,  pasjonat sportu i aktywnego stylu życia, tenisista, narciarz z duszą Włocha, miłośnik lasu, natury, zabawy i śpiewu. Od wielu lat organizuje wypoczynek dla dzieci i młodzieży. Nigdy nie brakuje mu pomysłów na radosną zabawę i gry sportowe. W jednej chwili wskakuje na rower na wycieczkę szlakiem nad Wislę, a zaraz potem rozpala ognisko i razem z dziećmi śpiewa "Hey Bob, Bob Billy Bob".

Areta - entuzjastka ekologii, dzieci i malowania mandali. Uwielbia naturę, spacery i swobodne zabawy w lesie. Od 15 lat pracuje z dziećmi i młodzieżą w zakresie edukacji ekologicznej i zajęć artystycznych. Na obozach proponuje dzieciom dużo aktywności arts&crafts - malowanie, robienie biżuterii, hennę, malowanie rękami, na ścianach. Jest osobą bardzo opiekuńczą i ciepłą, co przydaje się na obozie, kiedy zdarza się, że jakieś dziecko tęskni za domem. :)

"Family Camp Ryczywół"  leży na skraju Puszczy Kozienickiej, 800 metrów od rzeczki Radomki, 1 km od wsi Ryczywół, 15 km od Kozienic, 70 km na południe od Warszawy.
 
Zielony teren jest ogrodzony, bezpieczny i odpowiednio zagospodarowany pod kątem wypoczynku: budynki mieszkalne, altany na zajecia tematyczne, stołówka, salon z kominkiem, miejsce na ognisko/grilla, pracownia artystyczna,
mini boiska do: piłki nożnej, siatkówki plażowej, badmintona, koszykówki, stół do ping-ponga, stół do „piłkarzyków”, hamaki, huśtawki, plac zabaw.
 
Zapraszamy zorganizowane grupy rodzin, przyjaciół, dzieci, dorosłych na różnego typu wyjazdy tematyczne, obozy językowe i inne, warsztaty artystyczne, jogi  itp. :) Mamy dużo atrakcji dla dzieci i dla dorosłych. Dla każdego coś miłego :)
 

    Skontaktuj się z nami!

    Wszelkie prawa zastrzeżone 2024 / Projekt i wykonanie art-MEDIA / Polityka prywatności

    Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.   akceptuje  polityka prywatności